Popüler İç Giyim Markaları

Herkes markalı giysiler giymiyor çünkü böyle bir ihtiyaç hissetmiyor. Ayrıca, ister ayakkabı, ister pantolon isterseniz iç giyim ürünü olsun markalı giysilerin, üstünde logosu olmayan ürünlere göre çok daha fazla pahalı olduğunu unutmamak gerekir. Çoğu şeyde olduğu gibi markalı ürünlerin sıkı takipçileri ve muhalifleri vardır. Ancak, bizim aklımızda olması gereken kıyafetler markalı ya da markasız olabilir tıpkı bir iç çamaşırı gibi. Basit ve sıradan iç çamaşırı satın almak zorunda değilsiniz ama bir sürü insanın markalı iç çamaşırı satın aldığı bir gerçek. Bu kişilere göre markalı iç çamaşır satın almakla hem daha dayanıklı ürünler alabiliyor hem de daha uzun süre kullandıkları için para tasarrufu da yapabiliyorlar. Kısacası “Ucuz alacak kadar zengin değilim.” diyorlar. Piyasada bir çok iç giyim markası var fakat bu markaların hepsi müşteriler arasında iyi bir üne sahip değil ya da günlük kullanım için uygun değil. Birkaç popüler iç giyim markasını aşağıda bulabilirsiniz.

Muhtemelen bir çoğunuz iç giyim ile ilgili bir çok marka duymuşsunuzdur, örneğin Ten. Ten ürünlerini satın alan herkes kalitenin garantisi olduğunu kabul ediyor. Ten korse modelleri özellikle kadınlar arasında çok popüler. Ten marka bir iç çamaşırı muhtemelen biraz pahalı olabilir, ama yüksek kalite ve konforu göz önüne aldığınızda, otomatik olarak bunun için ödediğiniz parayı unutacaksınız.

Diğer bir tanınmış marka ise Pierre Cardin. Bu marka bir öncekinden daha eskidir. Tüm dünyada oldukça popüler olan bu marka diğer bilenen markalara göre çokta pahalı değildir. Ayrıca Pierre Cardin push-up sütyen modelllerinin çok popüler olduğunu belirtmekte fayda var. Geniş beden aralığı ile bir çok kadına hitap ediyor. Ayrıca Pierre Cardin, Ten ile karşılaştırıldığında çok geniş bir ürün grubuna sahiptir. Bu marka altında sütyen modelleri, külot, gecelik, sabahlık ve pijama takımları bulabilirsiniz.