Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son

İster kilolu olsun isterse zayıf, hemen hemen her kadının kalçalarının biçimli ve kalkık olması için uğraşır. Bunun için uzun süreli ve düzenli antrenmanlar yapmak ve sağlıklı beslenmek gerekir. Ancak modern dünyanın getirileri nedeniyle her zaman sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak mümkün olmuyor. İşte bu noktada, bazı iç giyim firmaları tarafından üretilen pop up külotlar yardımınıza koşuyor.

Popo Kaldıran Külot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Pop up özelliğine sahip külotların, kalçalarınızı kaldırdığı için daha büyük gösterdiğini ve bunun da kıyafetlerinizin üzerinde duruşunu farklılaştıracağını unutmayın. Hali hazırda dar olan kıyafetleriniz, bu külotları kullandığınızda üzerinize olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurmalısınız.
  • Bedeninize uygun modeller almanız oldukça önemli. 1 beden küçük model, külodun bitim noktasında kesilmelere neden olabilir. Bu durum, canınızı acıtacağı gibi kıyafetinizin dışından da belli olarak kötü bir görünüm oluşturur. 1 beden büyük çamaşır kullandığınızda ise; kalçanızı yeterince sarmadığı için işlevini tam verimle yerine getiremez.

Popo Kaldıran Külot Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kullanım sırasındaki en önemli husus doğru şekilde temizlenmesidir. Kullandığınız modelin silikonu mevcutsa, yıkamadan önce bulundukları yerden çıkararak elinizde sabunla yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkamak istiyorsanız; katkısız deterjanları tercih etmeli ve düşük sıcaklıkta yıkamalısınız.
  • Popo kaldıran külot, iç çamaşırınızın üzerine giyerseniz daha rahat edersiniz. Kesim yerlerinin sert bir yapıda olması, pop up özelliği adına gereklidir; ancak bu sert kısım teninizi rahatsız etmemesi adına altına ince penye kumaştan bir başka slip giymek daha doğru olur.
  • Fazla kilonuz mevcutsa, pop up külotlar hareket anında hafif kayma yaşayabilir. Bunun önüne geçmek adına, 3-4 saatte bir çamaşırınızı düzeltmeniz sorununun önüne geçmenizi sağlar.