İç çamaşırı aslında ne kadar önemlidir, hem hijyen açısından hem de rahatlık açısından. Bir bayan güzel bir iç çamaşırı giydiğinde kendini o gün daha rahat hisseder ve psikolojik olarak daha iyidir.

Günümüzde o kadar çok çeşit var ki artık insan ne alacağını bilemiyor bazen. Artık ihtiyaçtan değil de çeşit olsun diye alıyor. Mesela yeni yılda kırmızıya boyanılır. Kumaş pantolon giyildiğinde dikişsiz olan iç çamaşırı tercih edilir. Külotlarda boxer, string veya normal kesim, sütyenlerde şeffaf askı, straplez. Veya renkli askılar tercih edilebiliyor.Jartiyerlerde bizce çok özel ve her kadında olması gereken bir parça. İnsanın kendisine bir güven veriyor, insanın duruşu değişiyor. Bir deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

Açık yakalı veya bir omzu açık bir üst giydiğinizde içinize askıları zıt renkli olan bir sütyen giyin kontrast oluşturun.

Sütyenleride alırken göğsünüzü iyi kavrayan ama rahatsız etmeyen sıkmayan modelleri tercih edin. Sütyende ölçü çok önemlidir cup ölçünüze doğru karar vermelisiniz. Yanlış sütyen kullanımı erken sarkmalara yol açabilir.

İç giyim aslında dış giyimden daha önemlidir çünkü birebir vücudumuza temas etmektedir.

İç giyimde en önemli seçimlerden biri de %100 koton olmasıdır. Bu özellik erkek bayan çocuk hiç fark etmez, kesinlikle aranmalıdır.

İç giyimde Marks&Spancer – Dagi beğenilen markalardan. Özellikle Dagi erkek ve bayan da rahatlığa öncelik veriyor ve %100 koton. Dagi’nin bu yıl ki çamaşır, gecelik, pijama modellerini görmeden alışverişe çıkmayın. Baba – oğul pijama modellerini tavsiye ederiz.

Marks&Spancer da sabahlık ve gecelik modelleri çok güzel, hem çok spor hem çok şık.

İç çamaşırı alırken daha çok takım olarak seçiminizi yapın. Tek tek farklı alırsanız kullanımı zor olabilir. Ayrıca beyaz renk hâkimiyetini kaybetmeye başladı. Onun yerini renkli, desenli ve aksesuarlı modeller alıyor yavaş yavaş. Çünkü kadınlar tekdüzeliği sevmezler renkli, canlı olmayı isterler. İşte bu renkliliği iç çamaşırlarına da taşıdılar. Dolayısıyla klasik beyazlar rafa kaldırılmaya başlandı bile.

İpek, dantelli ve saten iç çamaşırları vazgeçilmezlerden. Dantel bizce her yere yakışıyor özellikle iç çamaşırında da bir başka duruyor.

İç giyimde tercihleriniz her zaman markadan yana olsun. Dantel, ipekli, saten çamaşırlarınızı elde yıkayınız veya özel çamaşır makinesi torbalarında yıkayınız.

İç giyimde modayı takip edin. Hayatınız renklensin.