İç giyim dendiğinde hemen aklımıza sütyen, külot vb. günlük kullanılan iç giyim ürünleri gelir ancak iç giyim ürünlerini günlük ve özel günler olarak ayırmak hem kullanım rahatlığı hem de özel günlerde farkındalık yaratmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde iç giyim adı altında birçok farklı tanım kullanılmaktadır. Seksi iç giyim, erotik çamaşır, fantezi iç giyim bunlardan birkaçıdır. Aslında iç çamaşırı denildiğinde ilk akla gelen bayan iç giyim ürünleridir. Peki bayanlar iç giyim ürünlerinde hangi modelleri tercih etmeli?

Öncelikle kullanacağınız iç giyim ürünlerini günlük ve özel günler olarak ayırmalısınız. Günlük iç giyimlerinizi seçerken seksi ama daha rahat ve sade olanlardan seçmelisiniz. Bu size hareket özgürlüğü ve günlük hayatta rahatlık sağlayacaktır. Özel günler yada daha az sıklıkta giyecekleriniz erotik, fantezi ve iç gıcıklayıcı tarzda olmalıdır.

En önemli nokta, hangi tür çamaşır giyerseniz giyin vücudunuza en uygun çamaşırları tercih ediyor olmanızdır. Göğüs ve kalça kısmı tam oturan hiç bir potluk oluşturmayan, ten renginize veya kıyafetinize en uygun renkteki iç çamaşırlarını tercih etmelisiniz.

Koyu bir ten rengine sahipseniz beyaz ve pudra renklerini, kumral veya beyaz bir tene sahip iseniz siyah, bordo yada lacivert renklerini tercih etmelisiniz.

Sütyen seçerken bedeninize uygun sütyen tercih edin. Bedeninizden ufak sütyen kullandığınızda hem sizi rahatsız edecek hem de göğüsleriniz taşarak ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkacaktır. Göğüslerinizi büyük göstermek adına bedeninizden büyük sütyen tercih etmeniz durumunda ise uzaktan hoş gözükse de yakından büyük beden sütyenden ortaya çıkan boşluklar hoş olmayan bir görüntü sergileyecektir.

Kıyafetlerinizin altından çok fazla belli olmayan bir model düşünüyorsanız G-String tercih edebilirsiniz. G-String’ler ince kumaşlı kıyafetlerde ve gece elbiselerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Bikini veya string tercihiniz değilse dar kıyafetlerle kullanmak için tanga tercih edebilirsiniz. Tanga bikini ve string arası bir model olduğu için giymeye alışık değilseniz dantelli modelleri tercih etmeyiniz.

6984-front-200x300Seksi gözükmek isteyen bayanların öncelikli tercihi dantelli iç çamaşır modelleri olmalıdır. Dantelin cazibesi ve ufak bir dekoltenin yardımıyla baş döndürücü olmak mümkündür.

Eğer özel bir gece geçirmek istiyorsanız, erotik kıyafetlerin vazgeçilmezleri jartiyer, büstiyer ve file  çorap sizi daha seksi gösterecektir.

Size farklı deneyimler yaşatacak, daha farklı fanteziler yaşamanızı sağlayacak hostes kostümü, seksi hemşire, liseli kız kostümünü deneyebilirsiniz.

Daha seksi ve farklı olmak isteyenler vücut çoraplarını tercih edebilir.

Özellikle fantezi iç giyimde babydoller hemen her erkeğin rüyasını süsler. Siz de farklı bir gece geçirmek ve zevkin doruklarına ulaşmak istiyorsanız en seksi babydollerden tercih edebilirsiniz.