İç giyim; ülkemizde alışverişe çıkan kadınlarımızın en son aklına getirdiği veya gidip uğraşmaya üşendiği bir giyim türüdür maalesef. Bir çok kadınımız iç giyim ile ilgili doğru ve net bilgilere sahip değildirler. İnternet üzerinde ise çok yanlış bilgiler bulunmaktadır. En yaygın yanlışlardan biri sütyen takmadan bluz ve elbise asla giymeyin gibi tamamen satışa yönelik bilgiler olması. Bir çok bluz ve elbiseyi göğüs formunuza güveniyor iseniz sütyensiz kullanmak sizi bir anda çekici kadın haline getirebilir. Tabi maalesef ülkemizde bunu yapabilecek vücut formuna sahip çok az sayıda kadın olması bir handikap olarak görülebilir. Öncelikle iç giyim ürünlerinizi her gün değiştirmeniz gerekir bu hijyen için en önemli olgulardan biridir.

İç giyimin önemi en çok partneriniz ile yalnız kaldığınız zamanlarda ortaya çıkar. İçinize giydiğiniz fantazi giyim grubuna dahil olan çok şık ve seksi bir sütyen olsa bile doğru tercih yapmadığınız takdirde manzara partnerinizi sizin umduğunuz kadar etkilemeyebilir. Bu nedenle öncelikle vücudumuzu çok iyi tanımamız gerekmektedir. Bizi seksi gösterecek püf noktaları keşfettikten sonra iç giyim tercihlerimizi yapmalıyız.

Erkekler genel olarak yuvarlak hatlı kadınları çekici bulurlar. Yuvarlak hatlardan kastımız kilolu bayanlar değil tabi ki. Nedir bu kadında ki yuvarlak hatlar ? Kadının seksi görünüm kazanmasını sağlayan 3 önemli unsur vardır. Dik ve yuvarlak göğüsler, ince bir bel ve yuvarlak dolgun bir kalça. Eğer bu üç maddeyi yerine getiren doğuştan bir vücudunuz var ise emin olun hiç bir erkek size hayır diyemez.

Peki bu özellikleri taşımıyor isek ne yapacağız ? Estetik cerahi görüp ben yoluma devam ederim diyorsanız yazının devamını okumanıza gerek yok. Göğüs ölçümüz nedir bunu net bir şekilde bilmemiz gerekiyor. ( B cup – C cup – D cup ) Eğer siz kendi ölçülerinizi bilmiyor ve öğrenmiyorsanız sizinde okumanıza gerek kalmadığını söyleyebiliriz. Her kadın bel ölçüsünü bilir ve ince olmak için korse kullanır. Kalçalar ise en önemli ayrıntıdır ve bu ayrıntıyı popo korsesi gibi detaylarla çözebilirsiniz. Fakat iş partneriniz ile baş başa kalma durumuna geldiğinde ise popo korsesi tam bir felaket ile sonuçlanır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamanız ve yatak odasında daha seksi görünmek için fantazi iç giyim ürünlerini önerebiliriz. Bu ürünler stilist ve modelistler tarafında üç ana madde göz önünde tutularak üretilmektedir. Sizin bu ürünleri kullanabilmeniz için tek bilmeniz gereken vücut ölçüleriniz ve vücut tipiniz geri kalanı üzerinizde taşıdığınız kışkırtıcı iç giyim ürünlerine bırakabilirsiniz.