Acilen dışarı çıkmanız gerekli ve çok az zamanınız var. Telaşlanmayın! Sadece 2 dakikada kusursuz görünebilirsiniz.

Cildinizi Temizleyin

Makyajınıza başlamadan önce cildinizi temizlemeyi ihmal etmeyin. Kullanacağınız temizleme sütü ve jel sonrasında cildinize uygun bir nemlendirici sürerek rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Fondöten veya BB Krem Kullanın

Cilt kusurlarınızı örtmek istiyorsanız kapatıcılığı yoğun olan fondötenleri tercih edebilirsiniz. Daha doğal bir görünümden yanaysanız BB veya CC krem aradığınız ürün olabilir! Eğer siz de fırça kullanmayı sevmeyenlerdenseniz ellerinizle hızla dağıtabilirsiniz.

Gözaltınıza Kapatıcı Uygulayın

Vaktiniz kısıtlı olsa da gözaltınıza kapatıcı uygulamayı unutmayın! Nazik hareketlerle kapatıcınızı göz çevrenize yayarak mor halkalarla vedalaşabilirsiniz.

Göz Kalemi ve Rimel Olmadan Olmaz!

Eyeliner vazgeçilmez makyaj malzemelerinizden biri olabilir. Ancak unutmayın sadece 2 dakikanız var! Kusursuz bakışlara sahip olmak istiyorsanız göz kalemi ve rimelin gücünden ilham alın. Eğer gözlerinizi olduğundan büyük göstermek isterseniz göz içine beyaz kalem uygulayabilirsiniz.

Allık İle Renk Verin

Doğal bir görünümden yana olmak isterseniz şeftali tonları tam size göre! Doğru allık seçimi yüz hatlarınızı ortaya çıkarmakla birlikte ışıltılı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Rujda Doğal Tonlara Yönelin

Koyu renk rujlarda taşma riski daha fazladır. Makyajınızı dudak renginize yakın tonlarda ruj seçimiyle tamamladıktan sonra artık gideceğiniz yere hazırsınız!