Gecelik Modelleri Ve Renkleri Nelerdir?

             Gecelik konusu bayanlar için oldukça önemli bir konudur. Gecelik alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Her vücut tipine her gecelik uyum sağlamadığı gibi güzel de durmazlar.

Uzun boylu hanımların ve kısa boylu hanımların seçeceği gecelikler birbirinden farklı olduğu gibi esmer bir hanımla sarışın bir hanımın seçecek gecelik rengi de birbirinden farklı olacaktır. Gecelik modelleri çok fazla çeşitlerde satışa sunulmaktadır. Derin göğüs dekolteleri, bacak dekoltesi ve sırta kadar inen derin bel dekoltesi olanlar, kısacık gecelikler ve daha rahat günlük kullanım için tercih edilen penyeden rahat gecelikler olmak üzere çeşit bakımından son derece fazla modeller mevcuttur.

Bir kadının gecelik alırken bazı önemli hususları göz önünde bulundurması gerekmektedir. Bunlardan biri de kendi fiziğine uygun olup olmadığıdır. Gecelik alırken beden ölçülerinizi göz önünde bulundurursanız sonrasında hüsran yaşamazsınız. Kısa boylu minyon hanımlar mini gecelik konusunda seçim yaparsa son derece hoş olacaktır. Kendilerini daha şirin ve tatlı gösterecek olan bu gecelikler eşlerinin de son derece hoşuna gidecektir.

Uzun boylu ve iri göğüslü hanımlar derin göğüs ve bacak dekoltesini tercih edebilirler. Renkler konusunda genelde siyaha yönelse de hanımlar bordolar ve morlar da çokça tercih edilmektedir. Kısa gecelik modellerinden en çok beğenilen rengin ise krem rengi olduğunu görüyoruz. Renk seçimlerinde mutlaka ten renginize uygun olan gecelik modelini seçmelisiniz.