Kadınların estetik görünümlerinin yanında erkeklerin başını döndüren en önemli unsur kadınların seçtiği iç çamaşırlarıdır. Kadınların giydiği iç çamaşırlarının, erkeğin içini gıcıklayan, erkeği kadına çeken görünümde olması gerekir.

Erkekler, özellikle cinsellik yaşadığı zamanlarda hem göze hitap eden hem de kullanımı daha kolay iç çamaşırlarından hoşlanırlar. Çünkü seksin en güzel anında, açılmayan bir sütyen erkeklerin hem konsantrasyonunu bozar hem de seksin tüm güzelliğini kaçırmaya yetecektir.

Erkekler, özellikle parlak ve ten rengi iç çamaşırlarını çok seksi bulmuyorlar. Ayrıca bu renkleri itici bulan erkekler de bulunmaktadır. Erkekler, kadınların ne giydiğini görmeleri ve vücut hatlarını gösterecek iç çamaşırlarını tercih ettikleri de su götürmez bir gerçektir.

Erkeklerin çoğunluğu özellikle fantezi giyim içerisinde kadınların taktıkları mücevherleri de çok beğeniyorlar. Muhteşem bir sevişmeye hazırlanırken tüm iç çamaşırların çıkarıldıktan sonra kadının vücudunda kalan bir takı erkekleri daha fazla baştan çıkarmaktadır.

Seks sırasında erkeklerin üç şeye dikkat ettikleri bir gerçektir. Erkekler için önemli olan seksi bir iç çamaşırı içinde karşılarına çıkmanız ve sunduğunuz bu görüntüyü en iyi şekilde erkeğin gözlerinin önüne sermenizdir. Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.

Fantezi iç çamaşırı neden önemlidir?

  • Fantezi iç çamaşırları erkekleri daha çok etkiler.
  • Fantezi iç çamaşırları ile erkekleri baştan çıkarmanız ve şehvetli bir geceye merhaba demeniz hiç de zor değildir.
  • Özellikle özel gecelerde seçeceğiniz iç gıcıklayıcı bir fantezi iç giyimi ile en güzel gecenizi geçirebilirsiniz.

Renk ve model seçimi önemlidir,

 

7301-a-beautiful-woman-posing-in-lingerie-on-a-bed-in-a-log-cabin-or-300x199Fantezi iç çamaşırında renk seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kırmızı renk, en çok tercih edilen renktir. Kadının vücut hatlarını ön palana çıkaracak fantezi iç giyimini tercih eden erkekler, dantelli iç çamaşırlarından vazgeçmiyorlar.

Dantel fantezi iç çamaşırı tercih ediyorsanız muhakkak siyahı tercih etmelisiniz. Fantezi giyimin vazgeçilmez iki rengi kırmızı ve siyahtır. Vücut hatlarınızın her kıvrımını gösterecek fantezi iç giyimde vücut çorapları da oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı modelleriyle bir erkeği baştan çıkartabileceğiniz vücut çorapları ile erkeğinizi aklını başından alabilirsiniz.

Fantezi iç giyimde erkekleri etkileyen bir başka model ise jartiyerdir. Sadece özel günlerde değil genelde erkekler kadınların jartiyer kullanmalarından hoşlanmaktadır. Jartiyer giydiğiniz bir gecenin seks kokan ve şehvetli geçmemesi için hiçbir neden yok.